Вибрати авто

Генератор, Стартер

Генератор 4B15 3701100AEB17 Haval H6-2Gr

Шукаєте надійний генератор для вашого автомобіля Хавал H6 другого покоління з двигуном 1.5 ? Тоді ва..

11000.00 грн.

Генератор 4B15 3701100XEB17 Haval H6 Bosch

Шукаєте надійний оригінальний генератор для вашого автомобіля Хавал H6 другого покоління з двигуном ..

11000.00 грн.

Генератор 90A Diesel Hover/Wingle 3701100-E06-A1

Генератор автомобильный на Great Wall Hover поддается ремонту с большими проблемами, связано это с ч..

5940.00 грн.

Генератор 90A SMD354804 Great Wall Hover Лицензия

Генератор автомобильный на Great Wall Hover поддается ремонту с большими проблемами, связано это с ч..

3388.00 грн.

Генератор Chery QQ S11-3701110FA

Генератор автомобильный на Chery QQ поддается ремонту с большими проблемами, связано это с частыми и..

3740.00 грн.

Генератор Chery Tiggo SMW250309 Тігго

Интернет магазин Азия Мотор предлагает купить Генератор Chery Tiggo в сборе SMW250309, Регулируемое..

4840.00 грн.

Генератор Chery Tiggo T19, T17, T15 E4G16-3701010EA

Купить Генератор в сборе с диодным мостом для Chery Tiggo 2 вы можете как у нас в магазине так и с в..

4400.00 грн.

Генератор Chery Tiggo3 E4G16-3701110

Купить Генератор в сборе с диодным мостом для Chery Tiggo 3 вы можете как у нас в магазине так и с в..

5280.00 грн.

Генератор Geely 1136000174 EC7, EC8, EX7, FC, SL оригінал

Генератор автомобильный на Geely Emgrand EC7 поддается ремонту с большими проблемами, связано это с ..

4400.00 грн.

Генератор Great Wall Voleex C10/30 3701100-EG01 Волекс с30

Генератор автомобильный на Great Wall Voleex C30 поддается ремонту с большими проблемами, связано эт..

4444.00 грн.

Генератор Амулет Chery Amulet A11-3701110BC

Генератор автомобильный на Chery Amulet поддается ремонту с большими проблемами, связано это с часты..

3784.00 грн.

Генератор Грейт Вол Сафе Дір Пегас 491Q 90А Safe 3701020A-E01

Генератор автомобильный на Great Wall Safe поддается ремонту с большими проблемами, связано это с ча..

4136.00 грн.

Генератор Естар Chery Eastar B11-3701110BB Оригинал

Генератор автомобильный на Chery Eastar поддается ремонту с большими проблемами, связано это с част..

3080.00 грн.

Генератор Тігго 2 Chery Tiggo 2 D4G15B-3701010AB

Купить Генератор в сборе с диодным мостом для Chery Tiggo 2 вы можете как у нас в магазине так и с в..

5280.00 грн.

Генератор Хавал 4С20 3701100XEC01 Haval H6 H9 H7

Генератор автомобильный на Haval Haval H6-II поддается ремонту с большими проблемами, связано это с ..

7480.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 64 (5 сторінок)

    Кожен раз коли ми повертаємо ключ у замку запалювання запускається двигун. І для нас ця проста операція виглядає дуже просто. Насправді, з моменту повороту ключа і до того, як ми його відпускаємо, відбувається дуже багато процесів про які ми найчастіше навіть не замислюємося.

    Насправді, при повороті ключа в замку запалення струм від акумуляторної батареї надходить на контакти тягового реле. При протіканні струму обмотками тягового реле відбувається втягування якоря. Якір тягового реле переміщає важіль механізму приводу та забезпечує зачеплення провідної шестерні із зубчастим вінцем маховика.

  При русі якір також замикає контакти реле, при якому відбувається живлення струмом обмоток статора і якоря. Стартер починає обертатися і розкручує колінчастий вал двигуна.

Як тільки відбувається запуск двигуна, обороти колінчастого валу різко зростають. Для запобігання поломці стартера спрацьовує обгінна муфта, яка від'єднує стартер від двигуна. При цьому стартер може обертатися.

  При повороті ключа в замку запалення стартер зупиняється. Поворотна пружина тягового реле переміщає якір, який у свою чергу повертає механізм приводу у вихідне положення.

Так от поки при повороті ключа, все так і відбувається ми навіть не замислюємося про всі ці процеси. Але як тільки після такого звичного дійства як поворот ключа нічого не відбувається, ми відразу згадуємо про те, хто весь цей час виконував невидиме, але таке важливе завдання, а саме про стартера. І що таке стартер?

  Стартер = це електромеханічний вузол який перетворює електричний струм на обертальний рух. Він складається з двох груп частин електричної та механічної.

До електричної належать:

 • Реле, що втягує
 • Щітки.
 • Електродвигун

А до механічної:

 • Вилка
 • Бендикс із шестернею
 • Шток електродвигуна.

І безліч інших дрібніших частин, і стільки ж причин виходу його з ладу. І якщо ви пересіли на китайський автомобіль із вітчизняного автопрому, то першою думкою у вас буде відремонтувати  цей вузол. Але одразу ж відмовимо вас від цієї витівки.

 • По-перше, на китайських автомобілях стартер тільки зовні виглядає однаково. Внутрішні деталі можуть відрізнятися навіть на одній і тій же моделі, випущеній в один і той же день, з різницею в 15 хвилин. Тому якщо хтось із продавців не дивлячись пропонує вам запчастини до стартера, то швидше за все вас просто хочуть обдурити.
 • По-друге, запчастини до стартерів оригінальні виробники НЕ ВИПУСКАЮТЬ. Відповідно якщо ви і купите саме ті запчастини, які вам потрібні, то вони будуть найнижчої якості. І навряд чи після цього він пропрацює довго.
 • По-третє, і напевно найголовніше, це те, що вартість запчастин і робіт з ремонту стартера буде якщо і не дорівнює, то дуже близька до вартості нової запчастини. А враховуючи те, що на більшості китайських автомобілів для зняття стартера необхідно чи не зняти двигун, то роботи щодо його заміни можуть перевищувати вартість самої деталі. Чи варто ризикувати та ставити деталь невідомого виробника чи ремонтувати її? Точі НІ!

Ще однією важливою деталлю електрообладнання, є генератор. Але генератор на відміну від стартера не витрачає, а виробляє електрику для забезпечення всього автомобіля та заряду вашого акумулятора.

На всіх китайських автомобілях використовується класичний варіант генератора, який складається з:

 1. Ротора - який в залежності від конструкції на валу ротора розміщується одна або дві крильчатки вентилятора, а також закріплюється ведений приводний шків. Підшипниковий вузол ротора представлений двома кульковими підшипниками, що не обслуговуються. На валу з боку контактних кілець також може встановлюватись роликовий підшипник.
 2. Статора - який служить для створення змінного електричного струму. Конструктивно він поєднує металевий сердечник та обмотки. Сердечник набирається із сталевих пластин. Для навивки обмоток у сердечнику виконано 36 пазів. У пазах укладається три обмотки, що утворюють т.зв. трифазне з'єднання. Розрізняють петльовий або хвильовий спосіб укладки обмоток у пази.
 3. Корпуса - в якому розміщується більшість конструктивних елементів генератора. Корпус є дві кришки – передню (з боку приводного шківа) і задню (з боку контактних кілець). Кришки стягнуті між собою за допомогою болтів. Кришки виготовляються, як правило, з алюмінієвого сплаву - легкого, немагнітного і тепло, що легко розсіює. На поверхні кришок виконані вентиляційні вікна. <Щеточний вузол - який забезпечує передачу струму збудження на контактні кільця. Вузол включає дві графітні щітки, пружини їх притискаючі та щіткотримач. На сучасних генераторах щіткотримач об'єднаний із регулятором напруги в єдиний вузол нерозбірний.
 4. Випрямлювальний блок - який служить для перетворення синусоїдальної напруги, що виробляється генератором, в напругу постійного струму бортової мережі автомобіля. Випрямний блок є пластинами, що виконують роль тепловідводів, на яких змонтовані діоди. Блок містить шість силових напівпровідникових діодів, по два на кожну фазу, один на "позитивний", інший - на "негативний" виведення генератора.
 5. Регулятор напруги - який призначений для підтримки напруги генератора в певних межах. Сучасні генератори оснащуються напівпровідниковими електронними (інтегральними) регуляторами напруги.

Привод генератора здійснюється за допомогою ремінної передачі і забезпечує обертання ротора зі швидкістю в 2-3 рази перевищує частоту обертання колінчастого валу. Залежно від конструкції генератора у передачі використовується клиновий або полікліновий ремінь.

  При повороті ключа в замку запалювання, струм від акумуляторної батареї через щітковий вузол і контактні кільця надходить на обмотку збудження. В обмотці наводиться магнітне поле. З обертанням колінчастого валу двигуна починає обертатися ротор генератора. Магнітне поле ротора пронизує обмотки статора, на яких виникає змінна напруга. При досягненні певної частоти обертання генератор перетворюється на режим самозбудження, тобто. обмотка збудження запитується безпосередньо від генератора.

    Виправний блок перетворює змінну напругу на напругу постійного струму. У такому стані генератор забезпечує необхідний струм для заряджання акумуляторної батареї та живлення споживачів. При зміні частоти обертання колінчастого валу двигуна та навантаження в роботу вмикається регулятор напруги. Він регулює час увімкнення обмотки збудження. При зростанні частоти обертання генератора та зменшенні зовнішнього навантаження час включення обмотки збудження зменшується, навпаки, при зменшенні частоти обертання та збільшення навантаження збільшується.

  У разі, коли споживаний струм перевищує можливості генератора, в роботу включається акумуляторна батарея. Для контролю працездатного стану генератора на панелі приладів є контрольна лампа (лампа контролю заряду).

Але не в усіх випадках при несправності генератора загориться контрольна лампа. На більшості китайських автомобілів при виході з ладу регулятора напруги контрольна лампа не загориться і про те, що ви рухаєтеся на одному акумуляторі ви дізнаєтеся тільки тоді, коли у вас погасне панель приладів, а це відбудеться за мить до того як заглухне і сам автомобіль.

    Причин поломки, насправді може бути безліч. І незважаючи на те, що генератор і стартер так сильно відрізняються за функціями, їх ремонтопридатності ідентичні.

    І перед тим як вам прийде думка про ремонт стартера або генератора на будь-якому з китайських автомобілів БІД, Чері, Джилі, Грейт Вол. Хавал, Волекс або навіть Ліфан, обов'язково зв'яжіться з нашими фахівцями з інтернет-магазину «Азія Мотор». І вони вам не словом, а справою доведуть що придбати стартер або генератор оригінальної якості, прямо з Китаю, вам буде дешевше, ніж ремонтувати його у «кулібіна», який, крім обіцянок, не надасть вам жодних гарантій.

Проплат - розробка інтернет магазинів Asia Motor © 2024